На потреби області – майже 80 млн грн

18 квітня 2017р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Минулого тижня з обласного бюджету для забезпечення соціальних потреб населення та належного функціонування бюджетних установ профінансували 77,7 млн грн. Із цих коштів найбільше скерували на виплату зарплати працівникам обласних бюджетних установ – 59,6 млн грн.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, решту коштів було спрямовано на придбання медикаментів – 3,1 млн грн, продуктів харчування – 1,5 млн грн, оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,9 млн грн, придбання канцелярських, господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,8 млн грн, виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації –  0,7 млн грн та проведення інших видатків на  0,7 млн грн.

У межах реалізації обласних програм виділено 3,4 млн грн, з них на: виплату одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,8 млн грн, відшкодування відсотків за кредитами отриманими населенням на заходи з енергозбереження – 1,8 млн грн, сприяння діяльності телебачення і радіомовлення - 0,4 млн грн.

Із резервного фонду обласного бюджету Львівської області виділено обласному бюджету Донецької області кошти в сумі 0,5 млн грн для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям м. Авдіївка Донецької області.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ