Школа успішного медичного менеджера-2017 зібрала 30 керівників закладів охорони здоров’я

11 квітня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА ініціював проведення "Школи успішного медичного менеджера – 2017". Учасниками першої сесії школи, що відбулася упродовж 6-8 квітня на Стрийщині, стали 30 керівників закладів охорони здоров’я.

Як інформують у департаменті охорони здоров’я ЛОДА, учасники заходу - головні лікарі та їх заступники обласного, міського, районного рівня та сільських лікарських амбулаторій. Їх обрали на основі конкурсного відбору.

"Завдання школи – покращення комунікації між керівниками закладів охорони здоров’я та іншими цільовими аудиторіями, а також мотивація активних молодих керівників до професійного зростання, - розповіла під час відкриття в.о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, - Ми зацікавлені у дискусіях та прагматичному обміні досвідом. Щиро сподіваюсь, що ШУММ-2017 змотивує молодих управлінців до впевнених дій, а досвідченим керівникам стане поштовхом до реалізації нових проектів".

У межах заходу упродовж трьох днів відбувалося навчання за участю відомих експертів. Учасникам розповіли, зокрема про результати дослідження Світового банку в управлінні охорони здоров’я, взаємодію пацієнта і медичного закладу тощо.

На завершення у школі відбулося вручення сертифікатів.

До слова, друга сесія відбудеться в червні 2017 року.

Зазначимо, проект реалізовується за підтримки субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області" спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

Ключові слова:

медикинавчаннятренінг

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ