Наступного року зміниться система фінансування ремонту українських доріг, - Володимир Омелян

10 квітня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Наступного року фінансування ремонту українських автошляхів здійснюватимуть за новою системою. Про це розповів Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу у межах робочої поїздки на Львівщину у понеділок, 10 квітня.

"Наступного року в Україні запрацює Дорожній фонд. Це означає, що у 2018 році половину коштів у вигляді акцизного збору скерують на відновлення українських доріг. У 2019 році ця цифра має становити 75%, а у 2020 році — 100%", - розповів Володимир Омелян.

За його словами, паралельно відбудеться децентралізація Укравтодору. Зокрема, 120 тисяч кілометрів українських доріг передадуть на обласний рівень з фінансуванням із Дорожнього фонду.

"Додаткові кошти на ремонт доріг вдається залучати і завдяки митному експерименту. Цьогоріч сподіваємось на відновлення українських автошляхів акумулювати близько 1 млрд грн державних коштів", - зазначив посадовець.

"Маємо підтримку і з боку польського уряду у вигляді коштів від кредиту для уряду України. Відтак 100 млн євро скерують на відновлення українських доріг та розбудову контрольно-пропускних пунктів", - резюмував Міністр інфраструктури України.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ