Майже 100 європейських студентів у Львові зіграють у гру "Міжнародна Модель ООН"

7 квітня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 7 квітня, у Львові стартувала Міжнародна Модель ООН – освітня симуляційна гра для молоді. Її учасниками протягом трьох днів стануть 90 студентів та школярів з України, Латвії та Естонії.

Зі стартом гри привітав її учасників голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"Модель ООН є універсальною моделлю на всі випадки життя, адже дає можливість співпрацювати у добрих, стабільних обставинах, а також - обговорювати ситуацію у кризові моменти, - наголосив Олег Синютка. - Тому я дуже гордий, що сьогодні саме Львівщина стала такою платформою, де адаптовуватиумуть модель ООН".

Під час гри учасники моделюватимуть роботу ключових органів Організації Об'єднаних Націй на тему Глобальних Цілей Сталого Розвитку. Це дасть змогу їм розвинути лідерські якості, критичне мислення, вміння вести конструктивний діалог та відстоювати власну позицію. Також збільшить обізнаність у глобальних політичних процесах, розвиватиме культурні зв'язки між молоддю різних країн.

До слова, діяльність ООН моделюється на прикладі спеціальних комітетів організації. Цього року буде змодельовано діяльність трьох комітетів - Ради Безпеки ООН, Ради ООН з прав людини, Економічної та Соціальної Ради.

Ключові слова:

грамолодьООН
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ