На Львівщині обговорюють реформування системи публічного управління в Україні

7 квітня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 квітня, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочалася науково-практична конференція "Проблеми розвитку публічного управління в Україні". Міжнародні, зокрема із Польщі, Німеччини, та українські експерти під час заходу обговорять напрямки реформування системи публічного управління в Україні.

Привітала учасників конференції заступник голови — керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

"Україна як самостійна держава ще молода, але вже може пишатися певними науковими здобутками. І це дуже важливо, адже саме наука сприяє здійсненню реформ як на території нашого регіону, так і загалом в Україні, - зазначила Маріанна Вільшинська. - Для нашого регіону дуже важливо, що ця конференція відбувається саме на Львівщині."

Конференція має на меті залучення науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади та місцевого самоврядування до дискусії, обміну досвідом і підготовки пропозицій, рекомендацій щодо проблемних питань і напрямків реформування системи публічного управління в Україні.

Зокрема, під час заходу говоритимуть про реформування публічного управління та сектору безпеки в Україні на європейських засадах; розвиток публічної служби в умовах адміністративно-територіальної реформи; сучасні технології проектного менеджменту в управлінні органами публічної влади; надання послуг та управлінські інновації в органах публічної влади / об’єднаних територіальних громад тощо.

Ключові слова:

експертиконференція

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ