На Львівщині готуються реалізувати проект із догляду дітей-сиріт у сімейній атмосфері

31 березня 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Перша обласна конференція "Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях. Разом для дітей!" у Львові об'єднала небайдужих людей, які залучені до роботи із дітьми соціально-незахищених категорій області.

Зазначимо, що деінституціалізація – це процес заміни стандартної системи догляду дітей на виховання у сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних. 

Упродовж дня учасники напрацьовували першочергові кроки для запуску на Львівщині повномасштабного процесу деінституалізації. До обговорення долучились близько 120 осіб. Серед присутніх на конференції – представники громадських організацій, благодійних фондів, церковних та волонтерських ініціатив з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій, а також представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей, керівники інтернатних закладів, дитячих будинків.

У межах роботи конференції відбувся скайп – зв'язок з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Організатор заходу – БФ «Українська Галицька Фундація», за сприяння  Служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Львівської міської ради та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям».

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ