У Львові презентували 40 "малярських" полотен художника Юрія Лесюка

30 березня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У четвер, 30 березня, у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького презентували виставку "Малярство" Юрія Лесюка. Глядачі мали змогу оглянути понад сорок живописних робіт різного періоду творчої діяльності художника: портрети, натюрморти, пейзажі.

Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, персональну виставку робіт Юрія Лесюка "Малярство" присвятили 70-річчю від дня народження митця. Полотна митця наповнені гротеском, інколи гумором. Більшість картин автора - спогади та ностальгія за народною поезією, звичаями і побутом, за народними одягом та музикою.

Довідка:

Юрій Лесюк – лауреат обласної премії ім. І. Труша у номінації «образотворче мистецтво», заслужений художник України, завідувач відділу живопису Львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша.

Його твори експонували на 12 персональних виставках у музеях Києва, Львова, Івано-Франківська, Коломиї, а також у м. Ріджайна, Саскатуна й Торонто (Канада), Нью-Йорк (США).

Ключові слова:

виставкахудожник

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ