Львівщину представили на міжнародній туристичній виставці у Києві

29 березня 2017р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Львівщину презентують на міжнародній туристичній виставці UITT: «Україна – Подорожі та Туризм», яка проходить Міжнародному виставковому центрі Столиці. Як повідомили в управлінні туризму та курортів, це одна з наймасштабніших турвиставок в Україні та характеризується, як головна подія туристичного сезону весна-літо.

UITT стартує сьогодні й працюватиме впродовж трьох днів. Географія країн учасників широка:  Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасників стенди Албанії, Білорусі, Литви.

В рамках програми заплановані цікаві дискусії на актуальні туристичні теми. Зокрема, говоритимуть про перспективи розвитку туристичного сектору України, його нових видів ‒ екологічного (сільського), гастрономічного та винного туризму.

Зазначимо, що захід проводиться за підтримки  Всесвітньої туристичної організації і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ