Дрогобицьке підприємство постачає на ринки України 28 сортів троянд

28 березня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Компанія "Тандем", що у Дрогобичі, постачає на ринки України 28 різних  сортів троянд. Загальна площа території, на якій вирощують квіти, - 8 га. На сьогодні це одне із провідних виробників та імпортерів найбільш  різноманітної квіткової продукції в Україні, що планує зокрема, розширювати  діяльність.

Із роботою та технологією вирощування квітів «Тандему» ознайомився перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

"Такі підприємства важливі тим, що тут є вітчизняний інвестор. "Тандем" створили за прикладом сімейного бізнесу. На підприємстві застосовують сучасні європейські технології. З часу створення воно демонструє, як  успішно можна розвивати бізнес", - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА.

Як розповів в.о. директора підприємства Володимир Танчук, підприємство  працює із 2000 року. Якісне вирощування квітів забезпечує високотехнологіче виробництво за європейськими нормами і стандартами, а саме: вирощування на мінерально-ватному субстраті,  крапельне зрошення та живлення рослин, системи фотосинтетичного освітлення та система дозування вуглекислого газу. Однак власники "Тандему" планують покращувати його роботу та розширювати діяльність.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ