У Львові вивчають українські та міжнародні практики системи опіки над дітьми-сиротами

27 березня 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Днями у Вищій Духовній семінарії Львівської Архідієцезії РКЦ відбулась конференція "Система опіки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: українські та міжнародні практики. Шляхи підвищення якості соціальних послуг в Україні". Організатори заходу - Львівська освітня фундація за підтримки фонду Ginger UCEF.

Активну участь в конференції взяли працівники служб у справах дітей, керівники громадських та релігійних організацій і фондів, батьки-вихователі, прийомні батьки, директори закладів соціального захисту дітей, священнослужителі, а також представники недержавних громадських організацій із Словаччини, США та Угорщини.

Як повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, упродовж двох днів учасники  розглянули та обговорили міжнародні практики реформування інтернатної системи та сучасні форми опіки в Угорщині та Словаччині. Йшлося, також, про запобіжну роботу з сім'ями у складних життєвих обставинах, а також надання соціальних послуг та супровід випускників інтернатів.

Ключові слова:

діти-сироти
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ