Львівщина бере участь у напрацюванні нацстратегії реформування інституційного догляду дітей

24 березня 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Києві завершився дводенний Всеукраїнський семінар «Забезпечення найкращих інтересів дитини в умовах реформи системи інституційного догляду та виховання дітей», організований Уповноваженим Президента України з прав дитини та «Lumos Foundation» за підтримки Кабінету Міністрів України.

У заході взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, дружина Президента України Марина Порошенко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Голова Європейського офісу «Lumos Foundation» Ірина Маланчук, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, а також міжнародні експерти з Молдови, Чехії, Болгарії.

Присутні обговорили питання реалізації прав кожної дитини на проживання у сім’ї та забезпечення необхідними послугами на рівні громади. Також мова йшла про право дітей з особливими освітніми потребами на якісну освіту й соціалізацію в умовах інклюзивного освітнього середовища.

Окрім того, учасники семінару ознайомилися із досвідом проведення реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Молдові, Болгарії та Чеській Республіці та напрацювали дієві механізми впровадження цього процесу в Україні.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ