В Україні може з’явитись Асоціація ягідників

23 березня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Рішення про створення Асоціації ягідників України ухвалили у Львові за «круглим столом», що відбувся 22 березня. Таке об’єднання повинно консолідувати виробників та переробників ягід для гармонійного розвитку ягідного сектору України.

Участь у круглому столі на тему «Сировинна база та переробка ягід в Західній Україні» взяли господарства зі Львівської, Закарпатської, Рівненської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. Захід ініціював департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА та Громадська спілка «Інноваційне фермерство і кооперація».

«Особливо актуальним круглий стіл був для Львівських господарств, адже одною зі стратегій господарств області є вирощування ягідних культур, - розповідає директор департаменту Наталія Хмиз. - Саме тому малі та середні господарства Львівщини активно збільшують посадки малини».

Під час дискусії Наталія Хмиз також провела аналіз виробництва ягід в Україні та Львівській області. Зокрема, наголосила про тенденції росту площ закладання ягід.

Окрім цього, за круглим столом також обговорили земельні проблеми, труднощі реєстрації сортів, вимоги і стандарти до якості культивованих ягід та їх експорт.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ