Чемпіонат області зі спортивного орієнтування зібрав понад 130 спортсменів

20 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

На вихідних у місті Львові завершився відкритий особистий чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Учасниками змагань стали 132 спортсмени, що представляли не лише наш регіон, а й Закарпатську та Київську область.

Загалом за звання кращих боролись 10 команд: ДЮСШ «Юність», ДЮСШ-6, ДЮСШ-9, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ТКЦ «Княжий», СК «Orient, команди з м. Рава-Руська, м. Новий Розділ, м. Мукачево та збірна Київщини.

Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Чемпіонами на середній дистанції у різних вікових групах виявилися: Сергій Бабич, Назар Гладиш, Іван Полянський, Ростислав Різник, Владислав Тимочко, Олена Федорова, Тетяна Фесун, Юлія Мартинів, Катерина Цепурдей, Віка Мазалова.

Кращими на спринтерській дистанції у різних вікових групах стали: Сергій Бабич, Олександр Кецкало, Іван Полянський, Олександр Ткачук, Ярослав Попович, Олена Федорова, Тетяна Фесун, Надія Маланчук, Валерія Смочко, Яна Брунцвик.

Зазначимо, що чемпіонат відбувся за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА та обласної федерації спортивного орієнтування.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ