Фермери Західної України перейматимуть досвід кооперативів на Львівщині

17 березня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У межах проведення другого дня всеукраїнського семінару щодо розвитку сільських територій, учасники відвідали сільськогосподарський виробничий кооператив «Добротворець» Кам’янка-Бузького району, який спеціалізується на переробці молочної продукції. Даний кооператив об’єднує близько 100 учасників – селянських господарств.

Учасників семінару ознайомили із організацією роботи кооперативу та процесом переробки молочної продукції, де з молочної сировини виготовляють сир леманський, бринзу, кисломолочний сир, молоко та сметану. Основним споживачем продукції є бюджетні установи району.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку, кооператив дотримується всіх стандартів якості та безпеки виробництва, маючи на меті  отримання сертифікації HACCP (міжнародної системи управління безпечністю харчової продукції).

Директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Андрій Стефанович повідомив, що на даний час у міністерстві працюють над зміною оподаткування сімейних фермерських господарств та створення більш сприятливих умов для їх функціонування.

На прикладі розвитку СОК «Добротворець» фермери та дрібні сільськогосподарські виробники Західної України мають нагоду перейняти позитивний досвід у створенні та ефективній діяльності кооперативів.  

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ