Обмін бізнес-делегаціями, промотури для журналістів, залучення інвестицій, - зустріч із Послом Македонії

17 березня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про потенційні вектори співробітництва йшлося сьогодні, 17 березня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та керуючого справами Львівської обласної ради Валентина Харлова з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі.

На початку зустрічі Ростислав Замлинський в особі Надзвичайного і Повноважного Посла подякував Македонії за послідовну підтримку територіальної цілісності України.

Сторони обговорили можливості співпраці в деревообробній, харчовій галузі, торкнулися теми сільського господарства і переробки. «Ми можемо запропонувати організувати виробництво на Львівщині. У нас є достатньо вільного робочого ресурсу і є сировинна база», - зауважив посадовець. А для реалізації озвучених планів сторони домовилися запровадити практику обміну бізнес-делегаціями.

Столе Змейкоскі поділився планами відкрити у Львові Почесне консульство Республіки Македонія для покращення співпраці між Львівщиною і Македонією.

Крім того, іноземний гість запропонував компаніям із Львівщини взяти участь у тендері, пов’язаному із газифікацією, а також здійснювати видобуток вугілля на декількох шахтах Македонії.

Перший заступник голови Львівської ОДА вислоив ідею організувати промоційний тур для македонських журналістів і туроператорів, щоб вони ознайомилися з бальнеологічними, гірськолижними курортами Львівщини.

Також Ростислав Замлинський і Столе Змейкоскі обговорили співпрацю в галузі культури, зокрема обміну творчими колективами.

За результатами зустрічі підготують узагальнений перелік пропозицій від Львівщини по економічному, промоційному, культурному напрямках співпраці.

Ключові слова:

інвестиціїзустріч

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ