На Львівщині триває семінар щодо розвитку сільських територій

16 березня 2017р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 березня, у Львові розпочав роботу дводенний навчально-практичний семінар «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні».

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серед учасників семінару представники Мінагрополітики, обласних державних адміністрацій,  наукових та освітніх установ, бізнесу, громадських організацій, керівники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, експерти проектів міжнародної технічної допомоги.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, наголосивши, що розвиток села однин із пріоритетів Стратегії розвитку Львівщини, яка є найбільшою за чисельністю сільського населення.

Представники Міністерства аграрної політики та продовольства України розповіли про можливі механізми розвитку сільських територій, зокрема шляхом створення агрорекреаційних кластерів, а також надали інформацію про державні програми підтримки сільського господарства України.

Директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз поінформувала присутніх про програми підтримки, які працюють на Львівщині.

Додамо, що учасники семінару також мають змогу попрацювати в трьох тематичних групах з практичних питань.

Слід зазначити, що семінар організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та є продовженням розпочатої в Києві конференції «Кооперація як один із інструментів створення агрорекреаційного кластеру – складової сільського розвитку». Львівщину обрано однією з трьох областей, де відбуватимуться такі навчання.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ