78-ма річниця проголошення Карпатської України - до вшанування долучилась делегація із Львівщини

15 березня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 березня, на території меморіального комплексу "Красне поле" поблизу міста Хуст Закарпатської області відбувся мітинг присвячений 78-й річниці проголошення незалежності Карпатської України. Участь у заходах взяла делегація Львівщини у складі представників облдержадміністрації та громадськості. 

Львів'яни спільно із громадою Закарпаття, яка прийшла вшанувати річницю Карпатської України, поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста. Опісля представники різних конфесій провели екуменічну панахиду за загиблими Карпатськими січовиками.

Довідково:

Меморіальний парк "Красне поле" розташованийй між містами Хуст і Виноградів. Це місце озброєного захисту Карпатської України і загибелі її захисників.

Карпатська Україна – одна з п'яти земель, що входили до складу чехословацької держави в 1920-1938 рр. Територіально вона практично співпала з нинішньою Закарпатською областю України (до неї не входило прикордонне місто Чоп, та зате їй належало словацьке село Лекаровце).

У вересні 1938 р була організована автономія Підкарпатської Русі у складі Чехословакії, а в березні 1939 р проголошена незалежність Карпатської України. Із проголошенням незалежності Карпатська Україна затвердила парламент (сейм) і Конституцію.

Карпатська Україна проіснувала декілька днів. У березні 1939 р вона не встояла під ударами угорських військ.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ