Аналітичні центри і органи влади – партнери у просуванні реформ

14 березня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про співпрацю влади і недержавних аналітичних центрів йшлося у понеділок, 13 березня, під час круглого столу, організованого ГО "Європейський діалог". Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Під час дискусії Ростислав Замлинський висловив вдячність ГО "Європейський діалог" за співпрацю та підсумував її результати. Посадовець також розповів, що Львівська ОДА починає закладати в обласних програмах кошти на проведення аналітичних досліджень. Зокрема, у програмі "Підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2016 рік" на проведення досліджень скеровано 247 тис грн.

Учасники засідання обговорили питання посилення впливу недержавних аналітичних центрів на формування державної, регіональної політики та покращення ефективності співпраці з органами влади.

Варто зазначити, що круглий стіл був приурочений завершенню дворічного проекту "Дорожня карта реформ для ГО "Європейський діалог" на 2015-2016 роки". Проект реалізовувався в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України Міжнародного фонду "Відродження" та Фонду розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ