Відео-міст Львів – Гуанчжоу: Львівщина налагоджує бізнес-співпрацю із Китаєм

10 березня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 10 березня, відбувся відео-міст Львів – Гуанчжоу: "Кантонський Ярмарок: нові можливості для українського бізнесу" для представників ділових кіл України, зацікавлених у співробітництві з Китаєм. Участь в обговоренні актуальних питань співпраці у сфері бізнесу між Китаєм та Україною взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Експерти заходу – представники компаній "Fialan" та "Пан Укрейн" ділились актуальною інформацією про організацію бізнесу з Китаєм. Учасники також  особисто ставили свої запитання організаторам Кантонського Ярмарку та дізналися про можливості, який він надає для розвитку підприємництва.

Зазначимо, що захід відбувся під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації та при сприянні робочої групи з питань співпраці м. Львова з містами Китайської Народної Республіки. Організатори – Китайська Торгова Асоціація, Міжнародна громадська організація "Культурно-дослідницький центр України та Китаю "Ланьхва" разом з Центром зовнішньої торгівлі Китаю (м. Гуанчжоу).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ