Кращого спортсмена Львівщини Станіслава Горуна народили відзнакою НОКу

10 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 10 березня, у Львові урочисто нагородили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками січня 2017 року. Такого титулу був удостоєний Станіслав Станіслав Горуна, який на турнірі всесвітньої серії "Karate 1 Premier League – Paris 2017" (Франція) здобув упевнену перемогу у ваговій категорії до 75 кг.

Станіслава вперше номінували на відзнаку регіонального відділення НОКу, оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету карате включено до списку олімпійських видів спорту. Крім нього сьогодні спеціальну нагороду регіонального відділення Національного олімпійського комітету України отримав і його тренер – Антон Нікулін.

Спортсмена та тренера привітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода та голова НОК у Львівській області Юрій Турянський.

Наголосимо, що Станіслава Горуна визнано найкращим спортсменом місяця за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ