У Львові змагались 150 юних фехтувальників з усієї України

10 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У Львові визначили переможців Всеукраїнських дитячих змагань "Перші кроки" на призи Олімпійської чемпіонки з фехтування Яни Шемякіної, які відбулись під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Загалом до Львова приїхали 150 дітей, змагались вони  у різних вікових категоріях : 8 років і молодші; 10 років та 11-12 років з Києва, Харкова, Хмельницького, Ужгорода, Чернівців, Тернополя і Львова.

Участь у змаганнях, які відбувалися у двох залах навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури.

Організаторами змагань виступили Львівська Академія фехтування за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівського державного університету фізичної культури, відділення НОК України у Львівській області та обласної федерації фехтування.

Так  найкращими фехтувальниками змагань стали  Владислав Бальбуза, Ольга Орлова (Київ), Домініка Петрусь, Лев Майстренко, Захар Калинка (Львів), Анастасія Голич (Ужгород), Софія Жигальська (Тернопіль), Артем Мельник (Хмельницький) та інші.

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ