Львівська митниця ДФС: за 10 днів експерименту – понад 250 тис грн

9 березня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Як повідомлялося раніше, із 27 лютого до 27 травня відділ митного оформлення № 3 працює цілодобово. Із моменту запровадження експерименту ним скористалися 7 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Сума митних платежів, перерахованих до державного бюджету, становить 253,5 тис грн.

Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, Львівська митниця ДФС запровадила експеримент для практичної реалізації численних пропозицій та звернень Львівської ОДА, суб’єктів господарювання, а також на виконання Меморандумів про підтримку іноземних інвестицій у Львівської області із Західноукраїнською філією Європейської Бізнес Асоціації та Данською Бізнес Асоціацією.

Нагадаємо, що підрозділ, в якому запроваджено експеримент, розташований на території ТзОВ “Міжнародний логістичний транспортний центр “ЛЕОПОРТ” за адресою: Львівська область, Яворівський район, смт Краковець, вул. Вербицького, 48, безпосередньо біля пункту попуску "Краковець – Корчова".

Таке розташування – це мінімізація витрат на логістичні процедури, оптимізація та оперативність митного оформлення товарів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Окрім того, тут державні органи контролю працюють за принципом "єдиного офісу" та "єдиного вікна" і також цілодобово.

Варто зазначити, що за підсумками експерименту буде ухвалено рішення щодо можливого його продовження чи впровадження на постійній основі.

Ключові слова:

ДФСмитницябюджет

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ