У Львові проведуть тренінг для тренерів Програми "Молодіжний Працівник"

6 березня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж 27 – 31 березня у м. Львів відбудеться 5-денний тренінгу з підготовки тренерів Програми "Молодіжний працівник" (Базовий рівень). Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

До участі на тренінг запрошують учасників із Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Львівської областей. При відборі перевага буде надаватися учасникам які: мають досвід роботи з молоддю, є випускниками Базового рівня Програми "Молодіжний працівник" або інших тренінгів із розвитку молодіжної роботи та молодіжної політики, мають досвід тренерської роботи.

Після успішного проходження навчання та самостійного проведення Базового тренінгу за супроводом тренера-ментора, учасники отримають свідоцтво державного зразка випускника Тренінгу для тренерів Програми «Молодіжний працівник».

Слід зазначити, що організаторами тренінгу є – Міністерство молоді та спорту України спільно з UNICEF, Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Для участі необхідно зареєструватися до 13 березня.

 Детальніше про тренінг – тут.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ