На сайті Пенсійного фонду доступна інформація для заповнення е-декларацій

6 березня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Кожна застрахована особа, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду, в тому числі з використанням електронно-цифрового підпису, має змогу щомісяця бачити в своєму “особистому кабінеті” дані з реєстру застрахованих осіб (форма ОК-5). Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.

Це зокрема перелік страхувальників, які подавали щодо громадянина відомості в систему персоніфікованого обліку, суми заробітку, з якого сплачено страхові внески та відмітки про сплату страхового (єдиного) внеску.

У зв’язку із запитаннями щодо правильності заповнення е-декларацій, використовуючи форму ОК-5, звертаємо увагу:

- у звітах щодо єдиного внеску (дані яких завантажуються до реєстру застрахованих осіб) суми допомоги з тимчасової втрати працездатності (лікарняні), відпускні зазначаються у місяці, за який їх нараховано, а у податковій звітності зазначені суми включаються до місяця, в якому їх нараховано;

- у звітності щодо єдиного внеску, зазначаються лише ті суми, що враховуються при нарахуванні єдиного внеску (у межах максимальної величини).

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за телефоном гарячої лінії  (032)255-38-97 або до територіальних управлінь Фонду.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ