На Львівщині презентували результати масштабного дослідження "Індекс Здоров’я"

2 березня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У четвер, 2 березня, у Львові презентували "Індекс Здоров’я. Україна: результати Львівщини". З цієї нагоди відбулася прес-конференція та нарада з головними лікарями закладів охорони здоров’я та головними позаштатними спеціалістами департаменту охорони здоров'я ЛОДА. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Дослідження мало на меті визначити стан здоров’я населення та задоволеності надання медичних послуг.

Так, за результатами дослідження індекс здоров’я жителів Львівщини становить 57 пунктів зі 100, що є дещо вищим показником, ніж в цілому по Україні (55). Основними критеріями, на яких базується індекс – задоволеність амбулаторною та стаціонарною медичною допомогою, звернення до лікаря у випадку хвороби та попередження захворювань, стан здоров’я, витрати на ліки, знання про здоров’я та здорова поведінка.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак зазначила, що в області є частина показників, які надихають і свідчать про недаремно зроблену роботу, а отже позитивно оцінюють медичну галузь.

"Львівська область демонструє один з найнижчих показників серед середньої кількості препаратів, що призначалися при амбулаторному зверненні, а також найнижчу середню кількість викликів швидкої, - розповіла Ірина Микичак. - Хочу наголосити, що завдяки проведеним дослідженням, можна оцінити і спланувати свою подальшу роботу. Зараз ми вкладаємо великий ресурс у профілактику. Для покращення ситуації з вакцинації, в рамках співпраці з ЮНІСЕФ, були підготовлені тренери".

Зазначимо, що дослідження проводились Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці з Фондом "Соціальні індикатори" завдяки підтримці Міжнародного фонду "Відродження" з серпня 2015 року до серпня 2016 року.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ