В ЛОДА відбудеться тест-драйв для проектів громадських організацій

2 березня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У четвер, 9 березня, у Львівській облдержадміністрації відбудеться тест-драйв ідей проектів громадських організацій, які хочуть подати свої пропозиції на конкурс проектів.

Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

У тест-драйві візьмуть участь експерти з комунікацій, проектного менеджменту, фандрайзингу, маркетингу та залучення громади. Вони допоможуть громадським активістам якісно підготувати проект на конкурс, нададуть рекомендації щодо покращення результатів проекту, поширення інформації і залучення більшої кількості учасників. Це також добра можливість для представників ІГС перевірити, як сприймається їх ідея та потренуватись в публічній презентації свого проекту.

Тест-драйв - це можливість для громадських організації апропобувати та покращити проектну заявку, яку готують до подачі на конкурс проектів від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Захід організовує Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду "Відродження", а також департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Заповнити анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBBLEjGokKiHh_mjoV_BeF7Nki_AnGH8CiuLdol-knz3d8VQ/viewform?c=0&w=1  необхідно до 12:00 год  вівторка, 7 березня.

Про час і місце тест-драйву буде повідомлено додатково.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ