Військовослужбовці Львівщини розпочали підготовку до відбору на "Ігри Нескорених-2017"

1 березня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У вівторок, 28 лютого, у Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України, поранені військовослужбовці Львівщини розпочали підготовку до національного відбору на міжнародні змагання "Ігри Нескорених-2017" (Invictus Games). Учасники, що ввійдуть у склад національної збірної, представлятимуть Україну на змаганнях у вересні у Торонто (Канада).

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Тренування з легкої атлетики, плавання, стрільби з лука, велоспорту, пауерліфтингу відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 10 до 12 год за методичної та організаційної підтримки провідних тренерів Львівщини. Підготовка на спеціалізованому веслувальному тренажері відбуватиметься в одному зі спортивних клубів Львова. Тренування триватимуть упродовж двох місяців.

У затвердженому списку військовослужбовців Львівщини, поранених під час бойових дій - кандидатів на участь в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених", у складі збірної команди України зазначено прізвища 20 осіб.

Відповідальна особа за організацію тренувань – Юлія Нікитенко-Рожко, моб. тел. 067-300-95-43.

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року в Україні розпочався відбір військовослужбовців, поранених під час виконання бойових дій, які представлятимуть нашу країну на Іграх Invictus 2017 («Ігри Нескорених») у вересні 2017 року в Торонто (Канада).

Національний етап тестування відбудеться наприкінці квітня – на початку травня у Києві. Після цього сформують склад кандидатів збірної команди України на "Іграх Нескорених-2017".

Офіційна сторінка змагань – invictusgames.in.ua.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ