Задум фільму "Гіркі жнива" - показати світу справжню українську історію, - Ігор Ігнатович

24 лютого 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Про співпрацю українських та іноземних кіномитців у межах фільму “Гіркі жнива”, зйомки на території України та можливість співпраці у культурній сфері йшлося на зустрічі заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук із меценатом та продюсером фільму "Гіркі жнива" Ігорем Ігнатовичем у п’ятницю, 24 лютого.

"Задум мого фільму - показати західному світу справжню українську історію, моментами бюлючу, яку сховали від світу. Про Голодомор мало хто знає, а це насправді важливі сторінки світової історії, - наголосив Ігор Ігнатович. - Дуже важливо дати людям знання про правдиву історію України, аби вони змогли зрозуміти її та, зокрема, контекст подій, що відбуваються тут сьогодні".

За словами продюсера фільму, прагнули знімати кінострічку саме в Україні, аби відтворити автентичність краєвиду, побуту, культури. Найголовнішим фактором при цьому було представлення лише реальних історичних фактів.

"Цей фільм є надзвичайно важливим для нас, адже ми розуміємо, що відродження неможливе, якщо народ втрачає свою пам'ять, - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук. - Історія, яку покажуть у цьому фільмі, має довести, що ми повинні пам'ятати важливі сторінки своєї історії та усвідомлювати наслідки її забуття".

Також учасники зустрічі обговорили можливість співпраці у сфері культури, ідеї організації на Львівщині соціального проекту показу цього фільму та його промоцію на Сході України.

Йшлося і про можливість зйомки фільмів на території регіону, ініціативи Львівщини у сфері кіноіндустрії, реалізацію спільних проектів у майбутньому.

Зазначимо, кінофільм "Гіркі жнива" (реж. Джордж Менделюк), зйомки якого проходили в Україні, виходить в український прокат з 23 лютого 2017 року.

Ключові слова:

зустрічпроектифільм
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ