Львівщина взяла участь в експертній зустрічі щодо реформування служби екстреної медичної допомоги

23 лютого 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Про реформування служби екстреної медичної допомоги йшлося сьогодні, 23 лютого, під час експертної зустрічі з керівництвом Міністерства охорони здоров’я України у форматі відеоконференції для Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського, позиція МОЗ – будувати країну, в яку хотілося б повернутися, а отже, і медицина в такій державі має бути якісною, базуватися на досягненнях світової науки. "Виходячи з цього, хочемо побудувати і таку ж систему екстреної медичної допомоги. Тому зараз чекаємо від областей пропозиції для покращення роботи служби", - зауважив він.

Львівщина надала низку пропозицій до Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, щодо вдосконалення системи протоколів та інституції фельдшерів, раціонального використання наявних ресурсів та ін.

"Зміни медичної системи України мають розпочатися з посилення ролі лікарів первинної допомоги та створення нової парамедичної служби", - підсумував заступник міністра.

Слід зазначити, що Львівщину на нараді представляли начальник відділу організації з надання медичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Голдун, генеральний директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський, доцент кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького Наталія Іжицька, заступники головного лікаря Львівської станції швидкої допомоги Ольга Теницька та Лілія Сирота.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ