Представники Львівщини здобули 5 нагород Кубку світу з фехтування на візках

23 лютого 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цими днями в угорському місті Егер завершився етап Кубку світу з фехтування на візках за участю спортсменів 19 країн. Збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце, виборовши 12 нагород – 4 золоті, 3 срібні та 5 бронзових. Фехтувальник Львівської області додали в українську скарбничку 5 медалей.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Серед 11 членів національної паралімпійської збірної України змагались 3 представники "Інваспорту" Львівщини. Так, Андрій Демчук (категорія "А") виборов на змаганнях  "золото" та "бронзу", Антон Дацко (категорія "В") – "золото", Наталя Морквич (категорія "А") – дві "бронзи".

Також Андрія Демчука, Антона Дацка та Наталю Морквич відзначили в Егері кубками, як кращих спортсменів за підсумковим рейтингом 2016 року.