Звіт управління туризму: у 2016 році запустили перший в Україні веловагон

20 лютого 2017р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака під час звіту зупинилася на розвитку та вдосконаленню туристично-рекреаційної інфраструктури і створенні сприятливих умов для управління туристичною галуззю.

Як повідомила очільниця управління, знаковою подією минулого року стала реалізація проекту із запуску першого в Україні веловагону за напрямком Львів – Мукачево та Львів – Ужгород.

Слід зазначити, що на Львівщині в напрямку розвитку туризму та курортів відбулися засідання комітетів Верховної Ради України та Сейму Республіки Польщі щодо формування туристичної інвестиційної привабливості України, українсько-польська зустріч "Перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні", круглий стіл із експертами проектного менеджменту та туристичним активом Сколівщини.

Говорячи про плани на 2017 рік, Наталія Табака розповіла, що триває робота над створенням велосипедних трас для даунхілу в смт. Славське, будуть напрацьовуватися пікнік-локації, розроблятиметься регіональна мережа туристичних шляхів та ін.

Ключові слова:

веловагонзвіттуризм
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ