Форуми, промоційні тури, туристичні заходи, - звіт управління туризму та курортів

20 лютого 2017р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Про просування Львівщини як туристичного регіону йшлося сьогодні, 20 лютого, під час звіту начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталії Табаки.

Так, за її словами, у 2016 році управління взяло участь у 15 виставкових і презентаційних заходах. Серед яких – "ІМТМ 2016" (Ізраїль), турецько-український бізнес-форум (Туреччина), українсько-словацький бізнес-форум (Словаччина), міжнародний форум індустрії туризму і гостинності (Львів), "У гості до українців" (Київ) та ін.

"Крім того, минулого року організували 10 промо турів Львівщиною для журналістів і представників бізнесу з Латвії, Саудівської Аравії, Чехії, Словаччини, Казахстану, Кореї, Польщі, Вірменії та України", - повідомила Наталія Табака.

Серед туристичних заходів, організованих працівниками структурного підрозділу, – всесвітній день туризму, велопробіг та сходження на гору Високий Верх, еко-акція в Славському, фестиваль меду у Меденичах, свято хліба в Борині, кінофестиваль "Корона Карпат", фестиваль активного велосипедного туризму та ін.

Ключові слова:

звітпромоціятуризм
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ