Львівський історичний музей співпрацюватиме з Національним історичним музеєм Республіки Білорусь

17 лютого 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 17 лютого, у Львівському історичному музеї (площа Ринок, 6) відбулось підписання Угоди про співпрацю між Львівським історичним музеєм та Національним історичним музеєм Республіки Білорусь. Документ передбачає реалізацію спільних проектів, виставок та культурних подій.

Угоду підписали директор Львівського історичного музею Роман Чмелик та  директор Національного історичного музею Республіки Білорусь Олег Рижков.

Під час зустрічі заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Берговська та заступник міністра культури Білорусі Василь Чернік також розглянули питання активізації співпраці між українськими та білоруськими музеями.

"У нас є багато завдань і сподівань стосовно цієї міжнародної співпраці. Не потрібно чекати, що країна зробить для тебе, треба самим змінювати країну на краще. А культурний місток між Україною і Білоруссю – зерно, яке проростатиме плідною співпрацею між нашими країнами у різних сферах", - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Нагадаємо, сьогодні у Львівській ОДА заступник міністра культури Республіки Білорусь Василь Чернік зустрівся із заступником голови  Львівської облдержадміністрації Оксаною Стоколос-Ворончук. Сторони обговорили участь колективів Львівщини у білоруських фестивалях та реалізацію спільних українсько-білоруських мистецьких проектів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ