Геннадій Зубко окреслив антикризові заходи із стабілізації ситуації в енергетиці

17 лютого 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Забезпечення стабільної роботи об'єднаної енергосистеми України, уникнення дисбалансу між виробництвом і споживанням електроенергії та безперебійне енерго- та теплопостачання населенню, а також максимальна координація роботи органів центральної та регіональної влади, відомств, служб та підприємств енергопостачання – такі головні завдання у межах антикризових заходів з подолання негативних наслідків блокади перевезень вугілля антрацитової групи.

Про це у четвер, 16 лютого, повідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час спільного засідання Антикризового енергетичного штабу та Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Він повідомив, що вчора Уряд запровадив тимчасові надзвичайні заходи в енергетиці. "Прийняте рішення про встановлення граничного споживання електричної потужності в період з 8 до 22 години доби. Інструкції про складання і застосування графіків щодо зниження електроспоживання розроблені і направлені в регіони", - зазначив Геннадій Зубко.

Також він наголосив, що ОДА спільно з обленерго мають відпрацювати такі заходи:

- запропонувати промисловим підприємствам максимально перенести робочі зміни на нічні години доби;

- підприємствам з безперервним циклом роботи знизити навантаження в період з 8 до 22 години мінімум на 10%;

- забезпечити контроль за дотриманням граничного споживання енергоємними підприємствами;

- підприємствам, організаціям, установам запропонувати використовувати власні джерела живлення, у тому числі альтернативні, - для того, щоб з 8 до 22 години зменшити навантаження на енергосистему;

- крім того, НКРЕКП, "Енергоринок", "Укренерго" мають розглянути питання щодо запровадження економічних санкцій до електропередавальних організацій за перевищення граничних величин споживання.

"Найголовніше – маємо забезпечити надійне безперебійне електро- та теплопостачання навчальних та лікувальних закладів. Якщо завдяки вжитим заходам не будуть перевищуватись граничні величини споживання електричної потужності, які встановленні кожній області, графіки відключення електричної енергії для цих областей застосовуватись не будуть", - зазначив Геннадій Зубко.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ