На Львівщині реорганізують шкірно-венерологічну службу

14 лютого 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Шкірно-венерологічну службу у Львівській області реорганізують шляхом приєднання Львівського шкірно-венерологічний диспансеру № 2 (м. Львів, Замарстинівська, 83) до обласного комунального шкірно-венеричного диспансеру (м. Львів, вул. Є. Коновальця, 1). Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 14 лютого, під час сесії обласної ради.

За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Микичак, відповідно до рішення – обласний комунальний шкірно-венеричний диспансер перейменують у комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер". "Це буде єдина структура із стаціонаром та поліклінічним відділенням на вул. Коновальця, дитячим стаціонаром в Сокільниках, з більшим поліклінічним відділенням і єдиною об’єднаною лабораторією на вул. Замарстинівській", - повідомила посадовець.

Окрім того, в приміщення стаціонару, що на вул. Кордуби, 4а, департамент охорони здоров’я планує перенести лікарню відновного лікування.

Унаслідок проведення реорганізації фінансовий ресурс, що вивільниться, передадуть на покращення матеріально-технічної бази та придбання медикаментів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ