На підвищення конкурентоспроможності Львівської області – 2 млн грн

14 лютого 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Промоція інвестиційного потенціалу Львівщини, підтримка підприємницьких ініціатив демобілізованих та звільнених військовослужбовців – складові Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої сьогодні, 14 лютого, сесією обласної ради у новій редакції. Загальний обсяг фінансування Програми на 2017 рік – 2 млн грн.

За словами директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Романа Филипіва, Програма спрямована на промоцію інвестиційного потенціалу регіону, підтримку малого підприємництва, а також інституційну, наукову, аналітичну підтримку регіонального та інноваційного розвитку. 

Необхідність затвердження Програми у новій редакції викликана, зокрема актуалізацією питання підтримки підприємницьких ініціатив демобілізованих та звільнених військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. "Демобілізовані учасники АТО – це нова категорія безробітних, яка порівняно нещодавно вийшла на ринок праці, і їх соціальна адаптація – пріоритет для органів виконавчої влади області", - пояснив посадовець.

У рамках Програми ця проблема частково може бути вирішена шляхом компенсації частини відсотків за кредитами, взятими фізичними особами-підприємцями, що мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. На цю мету в Програмі передбачили у 2017 році – 500 тис грн. Ця сума упродовж року може бути збільшена.

Кредити, що не можуть перевищувати 300 тис грн, будуть надаватися на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Слід зазначити, що Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області відповідає стратегічній цілі 1 "Конкурентоспроможна економіка" Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ