Творчі колективи Золочівщини влаштували для військовослужбовців мистецькі вихідні

6 лютого 2017р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Цими вихідними до військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного із концертною програмою завітали митці Львівщини. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Цікавою мистецькою програмою потішив військовослужбовців творчий колектив Золочівського районного народного дому імені Ігоря Білозіра. Вони приготували захисникам України програму "Мистецькі перевесла Золочівщини", під час якої виконали колядки, патріотичні та гумористичні пісні. Зокрема, пролунали такі пісні як "Йшли селом партизани", "Над землею тумани", "Спогад про дитинство" та інші. Зі свого боку митці Золочівського краю також мали змогу ознайомитися із життям і побутом військових.

Військовослужбовці подякували народному аматорському вокальному чоловічому ансамблю народного дому "Січ", талановитій співачці Золочівського краю Ірині Лукаш, майстру слова Ірині Гирило за чудовий концерт гучними оплесками та вручили подяки за візит і концертну програму.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ