ДП "Львівській бронетанковий завод" отримав 100% завантаження роботою

2 лютого 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

ДК “Укроборонпром” виготовить нову партію вже з десятків бронемашин “Дозор-Б” для української армії завдяки фінансуванню у рамках державного оборонного замовлення ДП “Львівській бронетанковий завод”. Підготовлені у 2016 році виробничі потужності та технологічний процес дозволяє виготовляти “Дозори-Б” уже серійно.

Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, колектив львівського підприємства, який зараз налічує майже 900 працівників, отримав 100% завантаження роботою та гарантію зайнятості у 2017 році. "Це дозволить уникнути вимушених відпусток та в повному обсязі завантажити виробничі потужності бронетанкового заводу”, - наголосив посадовець.

Необхідно зазначити, що завантаження роботою позитивно вплине не тільки на сам завод, а й на цілий комплекс суміжних підприємств всієї України. Оскільки в кооперації виробництва “Дозору” задіяно 17 підприємств-учасників Концерну та 86 інших вітчизняних підприємств різних форм власності.

Зауважимо, що в п’ятницю, 27 січня, відбулось засідання РНБО, а вже у понеділок підприємство отримало підтвердження замовлення. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ