Сьогодні у світі відзначають день водно-болотних угідь

1 лютого 2017р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Щороку, 2 лютого, у світі відзначають день водно-болотних угідь. Цьогоріч цей день відзначають під девізом "Водно-болотні угіддя зберігають воду". Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Її мета – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці.

Як зазначили у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА, водно-болотні угіддя відіграють дуже важливу роль в екосистемі, оскільки є одним з найбільших джерел прісної води та природнім місцем проживання для багатьох водоплавних тварин та рослин тому заслуговують на охорону і збереження.

Відповідно до Конвенції, членом якої є і Україна, кожна країна має заявити до Переліку водно-болотних угідь міжнародного значення принаймні одне угіддя і взяти його під охорону. Таке водно-болотне угіддя міжнародного значення знаходиться на території Львівській області. Це верхове болото "Надсяння" у Турківському районі площею 37 га.

Загалом у межах територій природно-заповідного фонду України знаходяться 33 водно-болотні угіддя міжнародного значення загальною площею біля 678 тис га.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ