Українські спортсмени-паралімпійці лідирують на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

19 січня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Українська збірна впевнено утримує лідерство на Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з інвалідністю. Загалом упродовж п’яти днів змагань спортсмени паралімпійської збірної команди України вибороли 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород, в команди Білорусі - 1 золота та 1 срібна медалі, Франції - 1 золота нагорода, в команди Німеччини - 2 срібні та 1 бронзова медалі, у Норвегії - 1 срібна. 

Про це повідомили  в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Зокрема, у п’ятий змагальний день, 19 січня, спортсмени розіграли 6 комплектів нагород, які отримали представники 5 країн.

Увесь подіум був українським в змаганнях серед чоловіків-біатлоністів з порушеннями зору: перше місце виборов Лук'яненко Віталій (гайд - Бабар Борис), друге місце посів Уткін Юрій (гайд - Перехода Руслан), третє - Решетинський Ярослав (гайд - Гергарт Артур).

Серед жінок з порушеннями зору першу та третю сходинку п'єдесталу вибороли українки: Прилуцька Ольга (гайд - Бабар Борис) та Шишкова Оксана (гайд - Казаков Віталій), срібна нагорода – у представниці Німеччини Клюг Клари (гайд Хартл Мартін).

У змаганнях чоловіків в категорії сидячи першим у біатлоні став українець Радь Тарас, представник Білорусі Лобан Дмітрій виборов "срібло". Третя сходинка п’єдесталу - у спортсмена з України Ярового Максима.

Серед жінок в категорії сидячи першою в біатлоні фінішувала Графєєва Лідія з Білорусі; друге та третє місця вибороли спортсменки з Німеччини Вікер Анна та Ескау Андреа.

Серед чоловіків у категорії стоячи золоту нагороду виборов спортсмен із Франції Дав'є Бенджамін, котрий показав найкращий результат, срібна нагорода у норвежця Ульсета Нільса-Еріка, бронзова нагорода - в українця Рептюха Ігоря.

Серед жінок у категорії стоячи знову ж таки - увесь п’єдестал пошани був українським: золота нагорода - у Кононової Олександри, срібна - в Іляшенко Людмили, бронзову медаль виборола Буй Ірина.

Загалом упродовж п’яти днів змагань спортсмени паралімпійської збірної команди України вибороли 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород, в команди Білорусі - 1 золота та 1 срібна медалі, Франції - 1 золота нагорода, в команди Німеччини - 2 срібні та 1 бронзова медалі, у Норвегії - 1 срібна.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ