Українських військових тренуватиме полковник Збройних сил США Девід Джордан

19 січня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Військовослужбовець прибув на Львівщину на ротацію і впродовж року навчатиме українських бійців на Яворівському полігоні. Навчання та підготовка проводяться у межах міжнародної програми армії США, вона спрямована на підготовку українських солдат до бойових дій. За одну ротацію, в залежності від задач на Львівщині, перебуватиме 330-550 американських військових зі штату Оклахома. Вже 2 лютого на Яворівському полігоні відбудеться відкриття нової підготовки для першого батальйону 28-ї механізованої бригади.

Зазначимо, минулоріч у межах цієї програми американські військові підготували 5 батальйонів для Збройних Сил України та 3 батальйони для Національної гвардії.

Напередодні американський полковник зустрівся із головою Львівської ОДА. Девід Джордан відзначив, що розділяє цінності українського народу і розуміє ситуацію, в якій перебуває сьогодні Україна. Також він високо оцінив боєздатність нашої армії, в якої, на думку військового, є чому навчитися й американцям. У свою чергу, Олег Синютка в особі Девіда Джордана подякував американському народу і армії США за те, що в складні хвилини вони є поруч з українцями.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ