Департамент з питань культури розставив акценти на 2017 рік

18 січня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Більше уваги – людям з інвалідністю, їх соціалізації, підтримці військових та їх сімей, реалізація проектів "Культура – лікує" для геріатричних центрів, лікарень, інтернатів – про це йшлося під час стратегічної сесії на 2017 рік департаменту з питань культури національностей та релігій. 

За словами директора департаменту Христини Береговської, присутні керівники відділів департаменту та запрошені фахівці зупинилися, зокрема, на питанні "житті" районів по-мистецьки. Йдеться про культурні десанти у райони, таборування, народну творчість, різноманітні майстер-класи та інтерактивні проекти; проведення навчань, тренінгів для працівників культури.

Крім того, обговорили реалізацію проектів "Наша історія", "Сакральні пам’ятки Львівщини", "Мистецький вікенд у Львові".

Цього року більше уваги приділятиметься людям з інвалідністю, їх соціалізації, підтримці військових та їх сімей. "Будуть реалізовуватися проекти "Культура – лікує" для геріатричних центрів, лікарень, інтернатів, відбуватимуться культурно-мистецькі виїзди на військовий полігон, відвідування культурних закладів людьми з особливими потребами", - розповіла посадовець.

Також слід очікувати виставки на соціальні теми в живописі, проведення конкурсів та фестивалів, створення сучасних інтермедійних проектів та ін.

Варто зазначити, що поставлено досить високі завдання для реалізації в 2017 році, які зачіпають клубні формування, школи, бібліотеки, музеї. Також зосереджена увага на підтримці суспільства, його соціалізації, співпраці з етнічними землями, оновлення музейної галузі тощо.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ