На Львівщині завершилася ялинкова кампанія: офіційно реалізували понад 8 тис хвойних дерев

13 січня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж ялинкової кампанії 2016-2017 років лісогосподарські підприємства області реалізували 8,2 тис новорічних ялинок при запланованих 14,5 тис штук. До реалізації було запропоновано сосни, ялини (смереки) та ялиці білі. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

За словами начальника управління Анатолія Дейнеки, заготівля новорічних ялинок проводилась на площах рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, плантаціях, а також поблизу ліній електропередач, зв’язку, газопроводів.

"Реалізація новорічних ялинок в лісогосподарських підприємствах здійснювалась із спеціальними бірками або самоклеючими стрічками, які містять інформацію про походження новорічних ялинок, - зазначив Анатолій Дейнека. - Для запобігання незаконних вирубок новорічних ялинок лісівники провели і ряд заходів".

За його словами, у кожному районі області створено мобільні бригади з перевірки законності заготівлі та реалізації новорічних ялинок у лісах та населених пунктах області. Під час рейдів до адміністративної відповідальності притягнуто 89 лісопорушників, на яких накладено штрафні санкції на понад 40 тис грн та вилучено понад 100 новорічних ялинок.

Ключові слова:

реалізаціярейдиялинка
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ