Торік на Львівщині реалізували 145 проектів з розбудови зовнішнього освітлення

6 січня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У 2016 році зі всіх бюджетних джерел було виділено майже 40 млн грн на проекти з будівництва та реконструкції зовнішнього освітлення в області. Загалом реалізували 145 проектів. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

"Найбільше коштів залучили у рамках реалізації проектів за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних громад – майже 8 мільйонів гривень. Ще стільки ж за рахунок коштів обласного бюджету в рамках конкурсу мікропроектів, - розповіла Валентина Москаленко. - Також реалізовано три великих проекти вуличного освітлення за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку: у Пустомитівському районі (с. Пасіки Зубрицькі), Жовківському (с. Зашків), Золочівському (с. Червоне). Їх профінансоували з державного бюджету в обсязі майже 5 мільйонів гривень".

За її словами, найбільшу кількість проектів реалізували у Сокальському та Яворівському районах. Більшість із них передбачили використання вже існуючих опор та встановлення енергозберігальних світильників, що дозволить на 25-30% скоротити видатки місцевих бюджетів на електроенергію.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ