У Жидачеві відремонтували помешкання для дівчинки-сироти

3 січня 2017р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Днями в м. Жидачеві відбулося урочисте освячення оновленої  квартири для Василини Кох – особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

"Василина Кох отримала помешкання у спадок від дідуся і бабусі. Завдяки Програмі забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа і спільним зусиллям державних структур різних рівнів житло привели у хороший стан", - зазначив Володимир Лис.

За його словами, відремонтувати помешкання вдалося закумулювавши кошти з обласного бюджету – 34,374 тис грн та районного бюджету – 10 тис грн. Також на ремонт помешкання виділили 12,9 тис грн з бюджету Жидачівської міської ради. Загальна вартість поточного ремонту, який проведено в квартирі – 57 290 грн.

Зазначимо, що Василина Кох – вихованиця дитячого будинку на базі родини Фастнахт, що у с. Володимирці Жидачівського району – є студенткою Львівського Національного  аграрного університету.  

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ