На Старосамбірщину завітав "Миколай без кордонів"

29 грудня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У середу, 28 грудня, відбувся спільний українсько-польський транскордонний захід "Миколай без кордонів" на території Старосамбірського району Львівської області.

Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації.

До залізничної станції "Нижанковичі" Старосамбірського району з м. Перемишль Республіки Польща прибула дрезина з подарунками для понад 200 українських дітей загиблих Героїв антитерористичної операції на сході України, дітей, батьки яких служать у зоні АТО, а також діток з особливими потребами та польського походження Старосамбірського району.

Успішне прибуття дрезини відбулося завдяки вересневій акції "Перша Бескидська Сокоризада залізниці". Нагадаємо, що у рамках цієї кампанії волонтери очистили залізничну колію довжиною близько 8 кілометрів, що стало одним із кроків до відновлення у майбутньому залізничного сполучення "Хирів-Добромиль-Нижанковичі-Перемишль".

Урочисте вручення подарунків та театралізоване дійство для наймолодших учасників акції відбулося у Хирові. За словами заступника директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Юрія Космини, акція покликана нівелювати бар'єри по обидві сторони кордону, а також сприяти налагодженню добросусідських відносин в прикордонному регіоні та розвитку транскордонного співробітництва.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ