Діти учасників АТО повернулись із зимових канікул у Німеччині

29 грудня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 грудня, двадцять шість дітей учасників антитерористичної операції повернулись із десятиденної подорожі у Німеччину. По дорозі додому група завітала до Львівської облдержадміністрації, аби подякувати за допомогу в організації відпочинку та поділитись враженнями від закордонних канікул.

"Діти відвідати шість німецьких міст, де для них провели цікаві екскурсії та майстер-класи. Найбільше враження на малечу справив німецький діснейленд, - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі. - Один день вони також провели у німецьких родинах".

Загалом розпочались закордонні канікули із відвідин музею у місті Ліндлар, де на час поїздки проживала група, опісля – містечка Фрілінгсдорф, а також  знаменитого собору, музею шоколаду та музею "Одиссеум" у Кьольні.

Також діти побували у Дюссельдорфі, де відвідали місцевий зоопарк та послухали виступ українського музичного гурту "Тріода". Повернувшись назад до містечка Ліндлар, школярі відвідали майстер-класи із місцевим пекарем та ковалем прикрас. У місті Брюл на них чекав німецький діснейленд – парк "Фантазіяланд", де вони провели цілий день.

Згодом у Райнбаху дітей особисто приймав міський очільник, також на учасників туру чекав басейн. Католицьке Різдво діти зустрічали у Ліндларі, де їм організували семінар із чаклунства. Останній день канікул школярі провели у німецьких родинах.

Зазначимо, що поїздка відбулась з ініціативи громадської культурно-просвітницької організації "Український дім" у Дюссельдорфі, за сприяння департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА. Комфортабельний автобус також надали благодійники.

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ