Діти учасників АТО повернулись із зимових канікул у Німеччині

29 грудня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 грудня, двадцять шість дітей учасників антитерористичної операції повернулись із десятиденної подорожі у Німеччину. По дорозі додому група завітала до Львівської облдержадміністрації, аби подякувати за допомогу в організації відпочинку та поділитись враженнями від закордонних канікул.

"Діти відвідати шість німецьких міст, де для них провели цікаві екскурсії та майстер-класи. Найбільше враження на малечу справив німецький діснейленд, - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі. - Один день вони також провели у німецьких родинах".

Загалом розпочались закордонні канікули із відвідин музею у місті Ліндлар, де на час поїздки проживала група, опісля – містечка Фрілінгсдорф, а також  знаменитого собору, музею шоколаду та музею "Одиссеум" у Кьольні.

Також діти побували у Дюссельдорфі, де відвідали місцевий зоопарк та послухали виступ українського музичного гурту "Тріода". Повернувшись назад до містечка Ліндлар, школярі відвідали майстер-класи із місцевим пекарем та ковалем прикрас. У місті Брюл на них чекав німецький діснейленд – парк "Фантазіяланд", де вони провели цілий день.

Згодом у Райнбаху дітей особисто приймав міський очільник, також на учасників туру чекав басейн. Католицьке Різдво діти зустрічали у Ліндларі, де їм організували семінар із чаклунства. Останній день канікул школярі провели у німецьких родинах.

Зазначимо, що поїздка відбулась з ініціативи громадської культурно-просвітницької організації "Український дім" у Дюссельдорфі, за сприяння департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА. Комфортабельний автобус також надали благодійники.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ