Департамент охорони здоров'я повідомляє про присудження договору на закупівлю обладнання

27 грудня 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Департамент охорони здоров'я ЛОДА повідомляє про присудження договору в рамках пакету закупівлі № ICB 4.1.3 «Обладнання для лабораторної діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах» у рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій".

Із повідомленнями про присудження договору по лоту №1 (прилад для фарбування кріостатних препаратів, прилад для фарбування препаратів в автоматичному режимі, набір реагентів для станції для фарбування мазків (на 300 000 скелець), набір витратних матеріалів для кріостату , система для експрес - діагностики.)  можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із повідомленнями про присудження договору по лоту №2 (обладнання для приготування та фарбування мазків при проведені цитологічних досліджень з набором реагентів та витратних матеріалів на 9600 тестів) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із повідомленнями про присудження договору по лоту №3 (аналізатор гематологічний автоматичний) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Довідка:

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров'я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У Львівській області субпроект "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій" спрямований на покращення стану здоров'я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики "Проект Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" уряду України та МБРР № 8475-UA.

З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту http://wb.moz.gov.ua та Департаменту охорони здоров'я ЛОДА  http://www.health-loda.gov.ua

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ