У Щирці відкрили оновлений народний дім

27 грудня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Днями після капітального ремонту відкрили народний дім у смт. Щирець Пустомитівського району. На реалізацію проекту витрачено 2 млн 629,7 тис грн, у тому числі з державного бюджету – 1 млн 020 тис грн, обласного бюджету – 27 тис грн, районного – 1 млн 582,7 тис грн. Участь в урочистостях взяв перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Про це повідомили в департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, роботи проводилася поетапно протягом 2015 – 2016 років. Зокрема, у 2015 році проект “Народний дім по вул. Адермаха, смт Щирець Пустомитівського району – реконструкція системи опалення” загальною вартістю 1 млн 133,3 тис грн був поданий Пустомитівською райдержадміністрацією для участі в конкурсі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році. Проект пройшов конкурсний відбір і успішно був реалізований.

На початковому етапі проведено реконструкцію системи опалення, внаслідок чого досягнуто раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, скороченння обсягів їх споживанння, зменшенння витрат на їх оплату.

У 2016 році за кошти Пустомитівського районного бюджету (1 млн 380,7 тис грн) було проведено капітальний ремонт народного дому. Крім того, у травні 2016 року народний дім у смт. Щирець став переможцем обласного конкурсу “Кращі народні доми області”, і як наслідок – був забезпечений сучасними технічними засобами на суму – 27 тис грн. Із районного бюджету на закупівлю обладнання та інвентарю було виділено 100 тис грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ