На Львівщині прийняли Програму профілактики онкологічних захворювань

27 грудня 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У вівторок, 27 грудня, на сесії обласної ради депутати ухвалили Програму профілактики онкологічних захворювань у Львівській області на 2017-2020 роки.

Як повідомила в. о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, обсяг фінансування програми сягає 18,5 млн грн. Вона передбачає співфінансування до проекту Світового банку “Онкопревенція та сучасні протипухлинні технології у Львівській області”, яка вже реалізовується на Львівщині.

"У рамках цієї програми буде закуплено препарати для лікування пацієнток з раком шийки матки, трубка для комп'ютерного томографа в онкоцентрі і що дуже важливо, - комп'ютери у сільські амбулаторії, завдяки чому зможемо запровадити електронний реєстр пацієнток після їх обстеження, - зазначила Ірина Микичак. - Також програма дасть змогу закупити кольпоскопи для діагностики раку шийки матки для центральних районних лікарень і вперше придбати вакцини для профілактики збудника, що викликає рак шийки матки".

За її словами, у 2017 році загалом Львівщина має отримати близько 250 млн грн від Світового банку у рамках вищезгаданого Проекту.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ